Çiğköfte Dükkanı Dizaynı

Çiğköfte Dükkanı Dizaynı

Bence yapılabilecek en kolay işlerden bir tanesi çiğköfte dükkanı açmak. Yaptığınız pek birsey yok hazır olan çiğköfteyi dürüm veya paket yapıyorsunuz. Bu işi kurmanın maliyeti de az peki ne duruyorsunuz, kendi işinizin sahibi olmak istemez misiniz ? İçinizde bir korku var , ya iş yapamaz da batarsam diye.Çiğköfte Dükkanı Dizaynı.Haklısınız belkide kredi alarak dükkan açıyorsunuz endişenlemeniz gayet normal. Peki ne yapmak gerekir bu kalabalık sektörün içinde batmamak için , isterseniz gelin dükkanınızı herkesinkinden farklı yapalım. Nasıl mı ? Okumaya devam edin .

Şimdi tuttuğunuz çiğköfte dükkanının dizaynını yapacağız ama önce aklınızdaki standart 2 masa 8 sandalye fikrinden vazgeçmeniz gerek. Günümüzde işlek caddelerin birçoğunda en az 3 tane çiğköfte dükkanı bulunuyor gidipde bu dükkanlara 2 masa 8 sandalye ile rekabet etmeye çalışırsanız günü kurtarma derdine düşersiniz.Çiğköfte Dükkanı Dizaynı. İnsanlar artık farklı olan mekanlardan hoşlanıyor sıradan mekanlara girmemeyi tercih ediyorlar. Hatta lezzet mi mekan mi diye anket yapsak mekanın lezzetle başbaşa olduğunu göreceksiniz. Bu yüzden mekanınızı dizayn ederken çok iyi çalışmalısınız. Etrafınızda fark yaratacak bir konsept oluşturduğunuz da insanlar çiğköfte lezzetini tatmak için en azından denemek için geleceklerdir.
Hiç içeride olup dışarıaymiş gibi hissettiğiniz bir mekanda oturdunuz mu ? Çiğköfte dükkanınızın dizaynını yaparken iç dekorasyonu sanki eski modern bir evin dışıymış gibi yapmak müşterilerinizin dikkatini çekecektir. Çiğköfte Dükkanı Dizaynı .Bu sadece bir örnek unutmayın amacınız çevrenizdekilerden farklı olmak.
İnsanlar gelip alelacele dürümünü bitirip kaçmak için oturmasınlar, çay içsinler, kahve içsinler hatta her seferinde dürüm almaya değilde mekanınızda oturup birseyler içmeye gelsin insanlar. Ya burası çiğköfteci kardeşim gitsin kafede otursunlar demeyin hizmet anlayışınızı değiştirmeye çalışın.
Son olarak çiğköfte dükkanınızı dizayn ederken özellikle iç dekorasyona büyük önem vermenizi öneriyorum oturaklardan masaya duvar deseninden ışıklandırma sistemine süs objelerinden kullanılan servis malzemelerine kadar büyük önem vererek müşterilerin içeride kalmalarini sağlamalısınız. Tabi müşteriyi içeri çekebilmek içinde tabela cam görseli gibi gerekli reklam malzemelerinde en iyi şekilde değerlendirmeniz gerekir
Sonuç olarak çiğköfte dükkanı dizaynının basite alınmamasından bahsettik umuyorum ki farkındalık oluşturarak gireceğiniz işten çok memnun kalacaksınız bu sayede batar mıyım gibi korkularınızı da yenmiş olacaksınız.