Çiğ Köftenin Yanında Ne Satılabilir

ÇİĞ KÖFTE BAYİLERİNDE BAŞKA NE SATILIR

Çiğ Köftenin Yanında Ne Satılabilir

ÇİĞ KÖFTE BAYİLERİNDE BAŞKA ÜRÜN SATMAK

Dükkanınızda tek bir ana ürün satmak istemiyorsanız çeşitlendirebileceğiniz birçok ürün var. Ama her ürünü koyup satmak mantıklı mı derseniz bunu tartışmak gerekir.  Sonuçta bir çiğ köfte bayisi açıyorsunuz tutup da her şeyi koyarsanız insanların dışarıdan bakışı buranın çiğköftesi kötü olabilir gibi ön yargı oluşturabilir .Çiğ Köftenin Yanında Ne Satılabilir. Bakın size ürünlerinizin kötü olacağını söylemiyorum koyduğunuz her ürünün mükemmel bir lezzeti olabilir eğer bunu yapabilirseniz zaten hiç düşünmeden restaurant  açın derim.

Siz bayinizi çiğköfte adıyla açtığınızdan bunun yanında sulu yemek, döner, lahmacun, pide, pilav, pizza ve kokoreç gibi diğer favori ürünlerden koyarsanız işinizi mükemmel yapma olasılığınız azalır, mükemmel yapanlar olacaktır elbette.

Demem o ki çiğköfte bayinizde başka satacağınız ürünü seçerken yanında bir alternatifmiş gibi düşünüp asıl olan ürününüzün değerini kaybettirmememiz gerek. Yukarıda belirttiğim ana ürünlerden bir tanesini veya iki tanesini seçerek müşterilerinize alternatif sunabilirsiniz.Çiğ Köftenin Yanında Ne Satılabilir.

Peki bir insan neden çiğköfteciye başka bir ürünü yemek için gider ki? Diyebilirsiniz. Şöyle düşünün gelen iki müşteriden biri çiğ köfte yemek istiyor ama yanındaki arkadaşı sevmiyor  bunun gibi durumlarda müşteri kayıplarını ortadan kaldırabilirsiniz.Çiğ Köftenin Yanında Ne Satılabilir.

ÇİĞ KÖFTE BAYİLERİNDE BAŞKA YAN ÜRÜN SATMAK

      Çiğ Köftenin Yanında Ne Satılabilir bir ana ürün satmasanızda   yan ürünler satmanız emin olun hem kalitenizi artıracak hem de cironuzda artış sağlayacaktır. Peki satabileceğimiz yan ürünler neler olabilir bi sıralayalım:

-Tatlı

-Kahve

-Bardak mısır

-Kahvaltı tabağı

-Dondurma

-Çubuk patates

-Çeşitli sıcak ve soğuk meşrubatlar bunun yanında taze sıkılmış meyve suları